31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Bodrum’da 17 siyasi partinin Belediye Başkan Adayı’nın yanı sıra, 1 kişi de Bağımsız Belediye Başkan Adayı oldu.

Belediye Meclisi’ne ise 17 siyasi parti aday gösterirken, 2 kişi de bağımsız olarak aday oldular.

İşte Bodrum Belediye Başkan Adayları ile Belediye Meclis Üyesi Adayları

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

MEHMET TOSUN

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Rıza Karakaya Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  2. Nevzat Kanber Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  3. Mustafa Uslu Ticaret Ortaokul/Lise
  4. Ayşen Kılıç Bozan İş İnsanı Ortaokul/Lise
  5. Cahit Eles Turizmci İlkokul
  6. Halime Kaya Öztok Avukat Üniversite/Yüksekokul
  7. Seha Ergene Turizmci-İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul
  8. Özcan Altay İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul
  9. Çiğdem Songül Aktaş Emekli Ortaokul/Lise
  10. Devran Aygün Ulaşım Sektörü-Mühendis Üniversite/Yüksekokul
  11. Yener Çelik Esnaf Ortaokul/Lise
  12. Abdullah Eren Esnaf Ortaokul/Lise
  13. Ekrem Baylak Serbest Meslek İlkokul
  14. Osman Dumanlı Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  15. Ayşegül Özsavran Ticaret Üniversite/Yüksekokul
  16. Tolga Kara Esnaf Ortaokul/Lise
  17. Enver Kantarmış Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  18. Hasan Köse Serbest Meslek İlkokul
  19. Özkan Temel Esnaf İlkokul
  20. Murat Gözüm Gıda Sektörü İlkokul
  21. Anıl Özel Aktif Öğrenci Ortaokul/Lise
  22. Nurullah Çiftçi Emekli Ortaokul/Lise
  23. Meheddin Öztekin Müteahhit Ortaokul/Lise
  24. Serkan İlyas Yıldız Ticaret Ortaokul/Lise
  25. Arif Türkdoğan İnşaat Ortaokul/Lise
  26. Sıla Yücel Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  27. Seda Nur Faydacı Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  28. Mehmet Çağlar Ertuğrul Serbest Meslek Üniversite/Yüksekokul

KONTENJAN

  1. Yüksel Aslan İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul
  2. Zeynel Kılıç İş İnsanı Ortaokul/Lise
  3. Fatih Murat Yıldız İş İnsanı Ortaokul/Lise

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

MAHMUT AĞSU

BELEDİYE MECLİSİ

  1. İsmail Çil Em.Dnz.Öğ.Binbaşı Üniversite/Yüksekokul

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

TAMER MANDALİNCİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. İlknur Ülküm Seferoğlu Avukat Üniversite/Yüksekokul
  2. Abdullah Engin Başol Turizm Ve Mağazacılık Üniversite/Yüksekokul
  3. Cumhur Güven Taşbaşı Emekli Vali Yardımcısı Üniversite/Yüksekokul
  4. Niyazi Atare Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  5. Ali Diken Çevre Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  6. Umut Özdoğan Muhasebe Ortaokul/Lise
  7. Deniz Koca Elektrik Teknisyeni Ortaokul/Lise
  8. Halil Eser Esnaf İlkokul
  9. Asuman Gülsoy İç Mimar Üniversite/Yüksekokul
  10. Veysel Kıy Veysel Kır Üniversite/Yüksekokul
  11. Tayyar Gündoğan Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul
  12. Nil Taşkıran Muhtar Ortaokul/Lise
  13. Hüseyin Sağkal Emekli Devlet Memuru Üniversite/Yüksekokul
  14. Ahmet Faik Karakaya İş İnsanı Ortaokul/Lise
  15. Hüseyin Cem Köylü Turizm Üniversite/Yüksekokul
  16. İbrahim Özten Turizmci Ortaokul/Lise
  17. Necati Altun İnşaat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  18. Emel Çakaloğlu Emekli Devlet Memuru Üniversite/Yüksekokul
  19. Fuat Filiz Esnaf Ortaokul/Lise
  20. Kanat Hasan Özsert Spor Eğitmeni Üniversite/Yüksekokul
  21. Candan Topdemir İşletme Sahibi Ortaokul/Lise
  22. İdil Ekmekci Avukat Üniversite/Yüksekokul
  23. Anıl Alparslan Harita Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  24. Enver Çoban İşletmeci Üniversite/Yüksekokul
  25. Damla Tok E Ticaret Sorumlusu Üniversite/Yüksekokul
  26. Mehmet Şahin Şevk Özel Şirket Sahibi Ortaokul/Lise
  27. İbrahim Sarıbaş Şoför Ortaokul/Lise
  28. Cüneyt Kocakaya Ekonomist Üniversite/Yüksekokul

KONTENJAN

  1. Süleyman Nadir Ataman İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul
  2. Ahmet Yıldızhan Yüksek Mimar Üniversite/Yüksekokul
  3. Azat Öztürk Avukat Üniversite/Yüksekokul

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ

MEHMET BİLLORER

Datça'da eski Belediye Başkan Gürsel Uçar hakkında suç duyurusu Datça'da eski Belediye Başkan Gürsel Uçar hakkında suç duyurusu

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Abdullah Mutlu Aytaç Endüstri Mühendisi/ Emekli Üniversite/Yüksekokul
  2. Serkan Adaş Finans/Emlak Üniversite/Yüksekokul
  3. İhsan Ulaş Göçmen Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul
  4. Mustafa Arıkan Makine Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  5. Alper Tunga Softa Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul
  6. İlknur Dinç Ören İş Kadını Üniversite/Yüksekokul
  7. Yavuz Çetin İşletmeci Üniversite/Yüksekokul

DEMOKRATİK SOL PARTİ

GÜLŞEN ONURSAL

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Veysi Seskır Serbest Ortaokul/Lise

EMEK PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ali Can Tabel Mühendis Üniversite/Yüksekokul

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

HEDİYE EZGİ ALPOĞUZ

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ

MEHMET POLAT

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Zühal Macit El Sanatçısı Üniversite/Yüksekokul
  2. Bozan Yıldırım Esnaf Ortaokul/Lise
  3. Mahmure Arslanparçası Ev İşçisi Ortaokul/Lise
  4. Mezher Kaya Emlakçı Ortaokul/Lise
  5. Feyza Taner Turizm Üniversite/Yüksekokul
  6. Refik Umaz Tekniker Ortaokul/Lise
  7. Esma Aynur Dik Hemşire Üniversite/Yüksekokul
  8. Remzi Çağan İşçi Ortaokul/Lise
  9. Ayetullah Yobaş İşçi Ortaokul/Lise
  10. Doğan Yeşilöz İşçi Ortaokul/Lise
  11. Yasin Erim İşçi Ortaokul/Lise

HÜR DAVA PARTİSİ

MEHMET NESİM KAR

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Kerimenur Bozkurt Ev Hanımı Ortaokul/Lise

İYİ PARTİ

RAŞİT EMİR SÜER

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Semih Nalbantoğlu Emekli Ortaokul/Lise
  2. İrfan Özaltın Yönetici Ortaokul/Lise
  3. Selahattin Erkal Aksu Mimar Üniversite/Yüksekokul
  4. Hüseyin Onur Güney Emekli Ortaokul/Lise
  5. Ercan Şeker Mimar Üniversite/Yüksekokul
  6. Fatma Betül Köseoğlu Emekli Üniversite/Yüksekokul
  7. Sevgi Akbenlioğlu Avukat Üniversite/Yüksekokul
  8. Ayşe Gündoğan Serbest Meslek Üniversite/Yüksekokul
  9. Hürmüz Arslantürk Emekli Üniversite/Yüksekokul
  10. Sabiha Yıldırım Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  11. Hasan Özkurt Emekli Ortaokul/Lise
  12. Tuğba Bilginer İç Mimar Üniversite/Yüksekokul
  13. Doğukan Cangul Avukat Üniversite/Yüksekokul
  14. Nuh Berkay Gedik Avukat Üniversite/Yüksekokul
  15. Buğra Can Genç Avukat Üniversite/Yüksekokul
  16. Şansal Çınar Avukat Üniversite/Yüksekokul
  17. Hülya Oğuz Muhasebeci Ortaokul/Lise
  18. Zülküf Can Köksal İşletmeci Ortaokul/Lise
  19. Ahmet Çağlar Serbest Meslek Üniversite/Yüksekokul
  20. Aylin Aydın Sosyolog Üniversite/Yüksekokul
  21. Elif Çağla Keskinkılıç Avukat Üniversite/Yüksekokul
  22. Özlem Özalp Serbest Ortaokul/Lise

KONTENJAN

  1. Vedat Sarak Serbest Meslek Üniversite/Yüksekokul
  2. Aslı Yılmazcan Serbest Ortaokul/Lise

MİLLET PARTİSİ

HAVANE YÜKSEL

MİLLİ YOL PARTİSİ

CENGİZHAN SANCAR

SAADET PARTİSİ

MUHAMMED ARİF KARACA

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Birol Çırakoğlu İnşaat İlkokul
  2. Sabri Yıldırım İnşaat Ortaokul/Lise
  3. Bilal Ensar Arslan Öğrenci Ortaokul/Lise
  4. Merve Karaca Ev Hanımı Üniversite/Yüksekokul

SOL PARTİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Abdullah Düzgün İnşaat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  2. Erkan Ukuş Serbest Ortaokul/Lise

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ

ÖZGÜL TUZCU

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Pınar Günay Avukat Üniversite/Yüksekokul
  2. Ahmet Akbaşlı Mimar Üniversite/Yüksekokul
  3. Selin Özçelik Mimar Üniversite/Yüksekokul
  4. Enver Duymazoğlu Turizim Emekçisi Ortaokul/Lise
  5. Hasan Ormanlar Sinema Teknisyeni Ortaokul/Lise
  6. Evrim Erbil Süner Bahçıvan Üniversite/Yüksekokul
  7. Melda Gedizşener Emekli Ortaokul/Lise
  8. Nilüfer Yarbaş Mimar Üniversite/Yüksekokul
  9. Selda Yeter Emekli Ortaokul/Lise
  10. Alev Şahin Doktor Üniversite/Yüksekokul
  11. Okan Demirci Turizm Emekçisi Ortaokul/Lise
  12. Ebru Kaya Mimar Üniversite/Yüksekokul
  13. Zerrin Göze Çoçuk Gelişim Ve Eğitim Uzmanı Ortaokul/Lise
  14. Ömer Faruk Akbaba Öğrenci Ortaokul/Lise
  15. Kaan Haznedar Öğrenci Ortaokul/Lise
  16. Savaş Dura Dozer Operatör Ortaokul/Lise
  17. Defne Arcan İçözü Endüstri Tasarımcısı Üniversite/Yüksekokul
  18. Melek Funda Şençiçek Jeoloji Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  19. Damla Salor Denizci Ortaokul/Lise
  20. Kadir Feridun Emekli Üniversite/Yüksekokul
  21. Mehveş Güney Emekli Üniversite/Yüksekokul

KONTENJAN

  1. Banu Saral Bal Emekli Üniversite/Yüksekokul
  2. Gökşen Coşkunyuva Yoga Eğitmeni Üniversite/Yüksekokul
  3. Günay Mete Sahaf Üniversite/Yüksekokul

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

AHMET AKSÜT

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Osman Celil Çetok İşçi Ortaokul/Lise
  2. Hasan Hüseyin Yalçın Emekli İlkokul
  3. Özgür Yardım Öğretmen Üniversite/Yüksekokul

TÜRKİYE KOMİNİST HAREKETİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Dilek Kılıç İşçi Üniversite/Yüksekokul

VATAN PARTİSİ

ŞEREF BOZKURT

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ayşe Başak Tongal Emekli Üniversite/Yüksekokul
  2. Hülya Arabulan Emekli Ortaokul/Lise
  3. Ertan Zeybek Esnaf Ortaokul/Lise

YENİDEN REFAH PARTİSİ

MUHAMMET ABDULLAH ALPDÜNDAR

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Yakup Velioğlu Avukat Üniversite/Yüksekokul
  2. Erol Çakır İş İnsanı Ortaokul/Lise
  3. Yücel Keskin Avukat Üniversite/Yüksekokul
  4. Şehmus Öner İşçi Ortaokul/Lise

ZAFER PARTİSİ

NİHAL ESİN GÜRSOY

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Kamile Akçeşme Eczacı Üniversite/Yüksekokul
  2. Hüseyin Gürcan Kol Serbest Meslek Ortaokul/Lise
  3. Aykut Gökyer Esnaf Üniversite/Yüksekokul
  4. İnan Kaya Optisyen Üniversite/Yüksekokul
  5. Onur Ercoşkun Yönetmen Üniversite/Yüksekokul
  6. Engin Auf Esnaf Ortaokul/Lise
  7. Sefa Gümüşkanat Yönetmen Ortaokul/Lise
  8. Behiye Gülümhan Yürük Mimar Üniversite/Yüksekokul
  9. Berna Kaplan Psikolog Üniversite/Yüksekokul
  10. Deniz Auf Serbest Meslek Üniversite/Yüksekokul
  11. Funda Kaya Optisyen Üniversite/Yüksekokul
  12. Erdoğan Şaylı Emekli Ortaokul/Lise
  13. Sezgi Aydın Tezal Ev Hanımı Ortaokul/Lise
  14. Mehmet Telli Serbest Meslek Ortaokul/Lise

KONTENJAN

  1. Ayşegül Tonbaklar Psikolog Üniversite/Yüksekokul
  2. Alp Kaan Kaymak Öğrenci Ortaokul/Lise

BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Volkan İlgüz

BAĞIMSIZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI

Erdem Emir Avukat Üniversite/Yüksekokul

Serkan Şafak Siyaset Bilimci Üniversite/Yüksekokul

Editör: Mete Sönmez