31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Marmaris’de 16 siyasi partinin Belediye Başkan Adayı seçime girerken,  Bağımsız Belediye Başkan Adayı ise çıkmadı.

Belediye Meclisi’ne ise 15 siyasi parti aday gösterirken, 1 kişi de bağımsız aday oldu.

İşte, Marmaris Belediye Başkan Adayları ile Belediye Meclis Üyesi Adayları’nın tam listesi;

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

SERKAN YAZICI

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Uysal Avcı İşletmeci Ortaokul/Lise
  2. Osman İrez Uzm Doktor Üniversite/Yüksekokul
  3. Yusuf Koray Onat Turizm Üniversite/Yüksekokul
  4. Osman Acar Muhtar-Emekli Ortaokul/Lise
  5. Ozan Balcı İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul
  6. Abdurrahman Göllü Ticaret Ortaokul/Lise
  7. Ayşe Taşar Esnaf Ortaokul/Lise
  8. Cavidan Öner Emekli Ortaokul/Lise
  9. İbrahim Çelikalp Marina Md. Ortaokul/Lise
  10. Muzaffer Aravi Sigortacı Üniversite/Yüksekokul
  11. Eren Mert Avukat Üniversite/Yüksekokul
  12. Salih Taşkın Emekli Ortaokul/Lise
  13. Oğuzhan Zaimoğlu Mimar Üniversite/Yüksekokul
  14. Mehmet Gökmen İşlemeci Ortaokul/Lise
  15. Kubilay Yekta Sezgin Turizm Ortaokul/Lise
  16. Hüseyin Dursun Muhasebe Üniversite/Yüksekokul
  17. Kazim Uysal Emekli Ortaokul/Lise
  18. Hüseyin Sarı İşletme Sahibi Üniversite/Yüksekokul
  19. Mutlay Yücel Emekli İlkokul
  20. Filiz Koçak Çocuk Gelişimi Üniversite/Yüksekokul
  21. Nil Kaya Muhasebeci Üniversite/Yüksekokul
  22. Uğur Dündar Makine Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

KONTENJAN

  1. Mustafa Karacan Turizm Ortaokul/Lise
  2. Esat Onur Tuğay İş Adamı Üniversite/Yüksekokul
  3. Osman Ülgen Turizm Otel Ortaokul/Lise

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

ABDULLAH PEKER

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Pınar Yanık Serbest Üniversite/Yüksekokul

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

ACAR ÜNLÜ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Mustafa Hüseyin Süer Esnaf Ortaokul/Lise
  2. Sibel Şenaydın Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul
  3. Ahmert İnoğlu Mimar Üniversite/Yüksekokul
  4. Müjgan Gürğan Öğretim Görevlisi Üniversite/Yüksekokul
  5. İlkay Şimşek Esnaf Üniversite/Yüksekokul
  6. Alara Kargın Diyetisyen Üniversite/Yüksekokul
  7. Pelin Yaylalı Pala Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  8. Ahmet Özdemir Esnaf Ortaokul/Lise
  9. Erdem Karaosmanoğlu Esnaf Ortaokul/Lise
  10. Kemal Açar Ağaç İşleri İlkokul
  11. Erdal Nur Esnaf Ortaokul/Lise
  12. Osman Demirtaş Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  13. Okan Uslu Bilgisayar Müh. Üniversite/Yüksekokul
  14. İbrahim Tok Esnaf Ortaokul/Lise
  15. Pelin Özbozdağ Emekli Üniversite/Yüksekokul
  16. İlyas Aktaş Turizmci Ortaokul/Lise
  17. Ayşe Nurdan Aras İşletmeci Üniversite/Yüksekokul
  18. Barbaros Göksügür Turizmci Ortaokul/Lise
  19. Hatice Kekeva Acentacı Üniversite/Yüksekokul
  20. Senem Özel Serbest Üniversite/Yüksekokul
  21. Gülşah Kılınçkaya Avukat Üniversite/Yüksekokul
  22. Hayat Yaraş Ev Hanımı İlkokul

KONTENJAN

  1. Tunç Telli Avukat Üniversite/Yüksekokul
  2. Şevket Güngör Esnaf Ortaokul/Lise
  3. Fahri Tan Turizmci Üniversite/Yüksekokul

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ

NAZIM ÇELİK

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ufuk Güney Elektrik Elektronik Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  2. Kezban Yıldırım İşletme Ortaokul/Lise

DEMOKRATİK SOL PARTİ

HATİCE ÖBEKLİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Halim Seymen Serbest Ortaokul/Lise

EMEK PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Gencer Ger İşçi Ortaokul/Lise

EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ

AYŞE İNANMA

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

AYÇA ORAL

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Erkan Turgul İşçi İlkokul
  2. Nurgül Kumbaroğlu Eğitimci Üniversite/Yüksekokul
  3. Mehmet Sıddık Tüy Tekne Boyacısı Ortaokul/Lise

HÜR DAVA PARTİSİ

ZEYNEP CENGİZ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Lokman Arın Esnaf İlkokul

İYİ PARTİ

MUHAMMET ALİ ACAR

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Hasan Engin Emekli Üniversite/Yüksekokul Asıl
  2. Serdar Karaağaç Eczacı Üniversite/Yüksekokul
  3. Ali Gümüşcan İşletmeci Üniversite/Yüksekokul
  4. Tulgay Hasar Engelli Derneği Başkanı Ortaokul/Lise
  5. Muhammet Yıldız İşletmeci Üniversite/Yüksekokul
  6. Gülperi Akgül İşletmeci Ortaokul/Lise
  7. Fatih Akkaya Bilişim Uzmanı Üniversite/Yüksekokul
  8. Yaprak Çorman Demirci Avukat Üniversite/Yüksekokul
  9. Özgür Aşıcı Esnaf Ortaokul/Lise
  10. Senem İnce İşletmeci Ortaokul/Lise
  11. Kamil Taşkın Kaptan Ortaokul/Lise
  12. Durmuş Ulu Esnaf İlkokul
  13. Ramazan Şahin Esnaf Ortaokul/Lise
  14. Beray Gündoğdu İşletmeci Ortaokul/Lise
  15. Aslı Deniz Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  16. Yakup Çağlaroğlu Emekli Üniversite/Yüksekokul
  17. Damla Altay Engel İşletmeci Ortaokul/Lise
  18. Ahmet Öner Antrenör Ortaokul/Lise
  19. Mehmet Adalı Kaptan Ortaokul/Lise
  20. Didem Özkan Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  21. Aşkın Bahadır Yılmaz Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul
  22. Ahmet Ata Akhan Kaptan Ortaokul/Lise

KONTENJAN

  1. Duran İlgün Mühendis Üniversite/Yüksekokul
  2. Erhan Gürkök Emekli Subay Üniversite/Yüksekokul
  3. Hüseyin Baş Doktor Üniversite/Yüksekokul

MİLLET PARTİSİ

AYSEL KARTAL

SAADET PARTİSİ

BİRKAN SERTCAN

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Muhammet Levent Cengiz Turizm Üniversite/Yüksekokul

SOL PARTİ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ufuk Beytekin Emekli Üniversite/Yüksekokul

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ

TANLA SÖYLEMEZ

  1. Arzu Alper Avukat Üniversite/Yüksekokul
  2. Rengin Damar Eğitimci Üniversite/Yüksekokul
  3. Şölen Dönmez Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  4. Hamit Metin Ayla Uzak Yol Kaptanı Üniversite/Yüksekokul
  5. Faruk Köşker Turizmci Ortaokul/Lise
  6. Erdem Kalkan Mimar Üniversite/Yüksekokul
  7. Rahime Kalkan Öğretmen Üniversite/Yüksekokul
  8. Figen Yücel Çevik Doktor Üniversite/Yüksekokul
  9. Hilal Bakkaloğlu Yoga Eğitmeni Üniversite/Yüksekokul
  10. Münevver Pınar Ünlü Turizmci Üniversite/Yüksekokul
  11. Şenay Koç Emekli Ortaokul/Lise

KONTENJAN

  1. İbrahim Koçak Emekli İlkokul
  2. Levent Danışman Avukat Üniversite/Yüksekokul
  3. Esra Ünlü Emekli Ortaokul/Lise

TÜRKİYE KOMÜNİST

BELEDİYE MECLİSİ

Ortaca'nın mahallelerinde kimler muhtar seçildi? Ortaca'nın mahallelerinde kimler muhtar seçildi?
  1. Korcan Yılmaz İşçi Ortaokul/Lise

VATAN PARTİSİ

İLYAS YILMAZ

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ahmet Ruhi Elmas Emekli Öğretmen Üniversite/Yüksekokul

YENİDEN REFAH PARTİSİ

ALİ SÜMENOĞLU

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Ali Yeler Serbest İlkokul
  2. Mertcan Osman Öztekin İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul

ZAFER PARTİSİ 

DENİZ ÇELİK

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Mustafa Hulusi Şentürk Harita Mühendisi Üniversite/Yüksekokul
  2. Aykut Karasu Emekli Üniversite/Yüksekokul
  3. Tayfun Dinçer Harita Teknikeri Üniversite/Yüksekokul
  4. Derya Çelik Emekli Ortaokul/Lise


BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

METİN GÜLDÜZ

Editör: Mete Sönmez